sobota, 18 maja, 2024

Twój portal w sieci

Jak zachęcić dziecko do...

Odkryj skuteczne metody zachęcania dzieci do czytania, które sprawdziły się w moim domu! Wprowadź dziecko w świat książek. Sprawdź!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci...

Odkryj, jak dobrać najlepsze zajęcia dodatkowe dla Twojego dziecka, rozwijając jego pasje i talenty. Porady dla rodziców!

Jak zachęcić dziecko do...

Odkryj skuteczne metody motywowania dziecka do ćwiczeń logopedycznych, budowania pozytywnego nastawienia i wspierania rozwoju mowy. Sprawdź!

Ile jest oceanów na...

Odkryj, ile jest oceanów na świecie, poznaj ich unikalne cechy i zrozum, dlaczego są tak ważne dla życia na Ziemi i klimatu.
Strona głównaLifestyleJak wyrobić i...

Jak wyrobić i zarejestrować Kartę Moja Biedronka?

Cześć, jestem wieloletnią klientką sieci sklepów Biedronka i użytkownikiem karty Moja Biedronka. Dzięki niej mogę korzystać z wielu atrakcyjnych rabatów i promocji. Dziś podzielę się moim doświadczeniem dotyczącym wyrobienia i rejestracji tej karty.

Wyrabianie Karty Moja Biedronka

Zacznijmy od tego, jak wyrobić kartę. Z mojego doświadczenia wynika, że najłatwiejszym sposobem jest wizyta w najbliższym sklepie Biedronka. Wystarczy podejść do kasy i poprosić o kartę. Zazwyczaj jest to szybki proces, który nie powinien zająć więcej niż kilka minut.

Jedną z wielu korzyści, które otrzymujesz przy odbiorze karty, jest to, że otrzymasz nie tylko jedną główną kartę, ale także 2 breloki do kluczy. Ta dodatkowa funkcja jest bardzo przydatna, gdyż umożliwia Ci korzystanie z karty niezależnie od tego, czy masz przy sobie portfel, czy nie. Możesz jedną główną kartę zostawić dla siebie, a drugi breloczek przekazać komuś bliskiemu, co pozwoli Ci i osobie bliskiej cieszyć się korzyściami płynącymi z posiadania karty Moja Biedronka.

Rejestracja Karty Moja Biedronka krok po kroku

Rejestracja karty jest również prosta, ale wymaga odrobiny czasu. Moje doświadczenie pokazuje, że proces ten jest niewątpliwie warty poświęconego czasu, ponieważ pozwala na korzystanie z pełnej gamy korzyści.

1. Wejdź na Stronę www.moja.biedronka.pl

Wszystko zaczyna się od wizyty na stronie www.moja.biedronka.pl, gdzie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do rejestracji karty.

rejestracja karty Moja Biedronka

2. Wybierz Opcję „Zarejestruj Plastikową Kartę

Na stronie powinieneś zobaczyć opcję „Zarejestruj plastikową kartę”. Kliknij w nią, aby rozpocząć proces rejestracji.

3. Wprowadź Numer Karty

Następnie pojawi się okno, w którym będziesz musiał wpisać numer swojej karty. Znajdziesz go na awersie karty.

4. Kliknij „Zarejestruj się

Po wprowadzeniu numeru karty, kliknij „Zarejestruj się”.

5. Wprowadź swój PIN

Następnie zostaniesz poproszony o wprowadzenie 4-cyfrowego kodu PIN swojej karty, który znajdziesz na odwrocie karty.

6. Kliknij „Zaloguj Się

Po wprowadzeniu numeru PIN, kliknij „Zaloguj się”.

7. Aktualizacja Hasła

Po wprowadzeniu PIN-u, będziesz musiał zaktualizować swoje hasło. Pamiętaj, że hasło musi zawierać min. 8 znaków, małe i wielkie litery, jedną cyfrę oraz znak specjalny. Kliknij „Zatwierdź”.

8. Zaktualizuj Informacje

W następnym kroku będziesz musiał zaktualizować swoje informacje, takie jak adres e-mail i numer telefonu. Te informacje są niezbędne do komunikacji z Biedronką i korzystania z pełnej gamy korzyści.

9. Zatwierdź

Kiedy skończysz wypełniać formularz, zaznacz zgody i kliknij „Zatwierdź”.

10. Wprowadź Kod z SMS

Teraz na Twój telefon powinien przyjść SMS z kodem. Wprowadź go w odpowiednie pole i kliknij „Zatwierdź”.

11. Wprowadź Kod z E-maila

Podobnie, powinieneś otrzymać kod na swoją skrzynkę e-mail. Wprowadź go i zatwierdź.

I to wszystko! Twoja karta Moja Biedronka jest już zarejestrowana i gotowa do korzystania z pełni korzyści!

Jak zainstalować aplikację Biedronki?

Po tym, jak zarejestrowałam swoją kartę Moja Biedronka i zaczęłam korzystać z wielu korzyści, zdecydowałam się pójść o krok dalej i zainstalować aplikację Biedronki na moim smartfonie. Oto jak to zrobiłam:

  1. Otworzyłam sklep z aplikacjami – W zależności od systemu operacyjnego telefonu, otworzyłam sklep Google Play (dla Androida) lub App Store (dla iPhone).
  2. Wpisałam „Biedronka” w pasku wyszukiwania – To pomogło mi szybko znaleźć oficjalną aplikację sklepu.
  3. Kliknęłam „Zainstaluj” – Po odnalezieniu aplikacji, widziałam zielony przycisk z napisem „Zainstaluj”. Kliknęłam go, co rozpoczęło proces pobierania i instalacji.
  4. Uruchomiłam aplikację – Po zakończeniu instalacji, otworzyłam aplikację, aby zapoznać się z jej funkcjami.
  5. Zalogowałam się swoim kontem – Dzięki temu miałam dostęp do wszystkich funkcji aplikacji, takich jak przeglądanie ofert specjalnych, śledzenie punktów czy też korzystanie z e-karty, gdy zapomnę fizycznej karty Moja Biedronka.

Ostateczne wrażenia? Była to jedno z lepszych decyzji, jakie podjęłam. Dzięki aplikacji mogę na bieżąco śledzić wszystkie promocje, a także mieć pewność, że zawsze mam ze sobą swoją kartę lojalnościową w formie elektronicznej. Naprawdę polecam zainstalowanie tej aplikacji każdemu, kto chce maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z programu lojalnościowego Biedronki!

Jak zarejestrować kartę „Moja Biedronka” w aplikacji?

Kiedy już posiadasz kartę „Moja Biedronka” i chcesz przenieść jej funkcjonalność na swój smartfon, nic prostszego! Aplikacja Biedronki oferuje łatwy sposób na dodanie karty do wersji cyfrowej. Oto jak to zrobić:

  1. Uruchom aplikację Biedronki na swoim smartfonie. Jeśli nie masz konta, kliknij „Załóż konto”.

2. Wprowadź swój numer telefonu i kliknij „Dalej”.

3. Oczekuj na kod weryfikacyjny, który zostanie wysłany na podany numer.

4. Wpisz otrzymany kod w odpowiednie pole w aplikacji i zatwierdź.

5. Po zatwierdzeniu uzyskasz dostęp do wirtualnej karty Moja Biedronka.

Jeśli masz już fizyczną kartę:

1. Kliknij „Zaloguj się„.

2. Wprowadź numer telefonu podany przy rejestracji fizycznej karty.

3. Wpisz 6-cyfrowy kod weryfikacyjny, który otrzymasz po chwili.

4. Po wprowadzeniu kodu i zatwierdzeniu, zostaniesz zalogowany

Numer Twojej fizycznej karty zostanie automatycznie zintegrowany z wirtualnym odpowiednikiem w aplikacji.

Podczas zakupów w sklepie Biedronka, możesz pokazać kod QR z aplikacji, by skorzystać z rabatów związanych z kartą „Moja Biedronka”.

Korzystając z aplikacji, nie tylko zyskasz wygodę wirtualnej karty, ale także masz wszystkie oferty i promocje w zasięgu ręki! To kolejny krok, by maksymalizować korzyści płynące z programu lojalnościowego Biedronki.

Korzyści korzystania z aplikacji Biedronka

Jako długoletnia użytkowniczka aplikacji Biedronka, mogę śmiało powiedzieć, że zmieniła ona moje podejście do zakupów. Pamiętam czasy, kiedy jeszcze nie korzystałam z tej aplikacji, a wybierając się do sklepu, zastanawiałam się, które promocje są aktualne i czy przypadkiem nie przegapiłam czegoś atrakcyjnego. Dziś jest to dla mnie znacznie prostsze i bardziej przyjemne.

  • Możliwość płatności Blikiem bez podawania kodu to rewelacyjne udogodnienie dla kogoś takiego jak ja – osoby, która zawsze gdzieś gubi portfel. To takie ułatwienie, że z przyjemnością zostawiam portfel w domu podczas zakupów, korzystając tylko z mojego smartfona.
  • Wbudowany skaner cen to kolejna funkcja, z której korzystam niemalże za każdym razem. Ile razy zdarzyło się Wam stać przed półką i zastanawiać się, czy dany produkt jest akurat w promocji? Dzięki skanerowi mam pewność co do ceny każdego produktu w moim koszyku.
  • Chociaż jestem już dość obeznana z asortymentem sklepów Biedronka, dodanie gazetki z ofertą handlową do aplikacji to strzał w dziesiątkę. W wolnym czasie przeglądam nowe promocje, dzięki czemu jestem zawsze na bieżąco z tym, co warto zakupić.
  • Funkcja „Shakeomat” przyniosła ze sobą wiele zabawy. Każdego dnia z niecierpliwością potrząsam telefonem, czekając na niespodziankę. To małe, codzienne emocje, które sprawiają, że zakupy stają się bardziej angażujące.

Podsumowanie

Karta Moja Biedronka to doskonały sposób na oszczędzanie podczas codziennych zakupów. Wyrobienie karty jest szybkie i proste, a proces rejestracji, mimo że wymaga trochę czasu, jest intuicyjny i dobrze wyjaśniony na stronie Biedronki. W moim doświadczeniu, korzyści z posiadania tej karty zdecydowanie przewyższają czas poświęcony na jej rejestrację. Gorąco polecam skorzystanie z tej możliwości wszystkim, którzy chcą oszczędzać na zakupach w Biedronce.

Dołącz do naszego newslettera

spot_img

Potrzebujesz reklamy?

Rozpocznij z Nami współpracę

Kontynuuj czytanie

Jak zachęcić dziecko do nauki czytania?

Odkryj skuteczne metody zachęcania dzieci do czytania, które sprawdziły się w moim domu! Wprowadź dziecko w świat książek. Sprawdź!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci -jak wybrać najlepsze zajęcia?

Odkryj, jak dobrać najlepsze zajęcia dodatkowe dla Twojego dziecka, rozwijając jego pasje i talenty. Porady dla rodziców!

Jak zachęcić dziecko do ćwiczeń logopedycznych?

Odkryj skuteczne metody motywowania dziecka do ćwiczeń logopedycznych, budowania pozytywnego nastawienia i wspierania rozwoju mowy. Sprawdź!

Śledź nas gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej.