sobota, 3 czerwca, 2023

Twój portal w sieci

Awokado to owoc czy...

Awokado - owoc czy warzywo? Poznaj fascynującą naturę awokado, jego pochodzenie i zastosowanie w kuchni. Bądź ekspertem w świecie awokado!

Komenda na FPS w...

Odkryj komendę na FPS w CS:GO i podkręć swoją grę! Zwiększ wydajność, osiągaj lepsze wyniki - otwórz drzwi do lepszej rozgrywki już dziś! Sprawdź!

Jak udostępnić internet z...

Dowiedz się, jak udostępnić internet z telefonu. Prosty poradnik krok po kroku na udostępnianie internetu przez Hotspot Wi-Fi, Bluetooth oraz USB.

Dlaczego niebo jest niebieskie?

Dowiedz się, dlaczego niebo jest niebieskie. Odkryj fascynującą fizykę światła, jak oczy interpretują kolory i jak atmosfera wpływa na barwę nieba.
Strona głównaITJak sprawdzić stan...

Jak sprawdzić stan konta Plus na kartę i abonament? Sprawdź kod!

Operator sieci Plus umożliwia prosty sposób na zobaczenie ważności konta, a także pozwala korzystać z usługi na kartę, która jest odpowiednim wyjściem dla osób, które nie chcą płacić za abonament.

Aby łatwo sprawdzić stan konta w Plusie na kartę, należy: wysłać darmowy SMS, wpisać krótki kod lub skorzystać z aplikacji mobilnej. Ten artykuł podpowie, jak szybko otrzymać informacje i saldzie konta.

Sprawdzanie wydzwonionych minut, sms-ów i Internetu przez darmowy SMS

Wpisanie dedykowanego kodu to prosty sposób sprawdzić ilość środków na koncie. Posiadacze telefonu na kartę mogą zaobserwować saldo swojego konta, wpisując w wiadomości sms odpowiednio:

  • „U” – by znaleźć informację o zużyciu minut, SMS-ów i transferze danych,
  • „N” – by kontrolować bieżące wydatki,
  • „P” – by sprawdzić wykorzystanie wykupionych pakietów.
  • „B” – informacja o wykorzystanych minutach.
  • „R” – sprawdzanie numeru konta abonamenckiego.

Sprawdzanie tych danych odbywa się poprzez np. wysłanie SMS o treści „U” na numer 2580. Opłata za wysyłane SMS-y jest zależna od zapisów w umowie z operatorem.

Kody dla posiadaczy mix (Plus mix)

Saldo można również sprawdzić, wprowadzając określoną kombinację cyfr i znaków, czyli kod. By dowiedzieć się o stanie pakietów, należy wpisać: *121# i zatwierdzić kod zieloną słuchawką. Wpisując *100# dowiesz się o środkach na koncie i stanie posiadanych pakietów. *136# to informacje dotyczące ważności konta i promocyjnej oferty na kartę . Kombinacja *147# pomoże uzyskać nazwę wykupionej taryfy.

Sprawdzanie stanu konta poprzez aplikację mobilną konta plus w abonamencie

Stan konta w abonamencie oznacza ilość wykorzystanych przez nas minut i GB Internetu. Jeśli nie chcemy ciągłych powiadomień, potrzebna będzie nam przeglądarka lub aplikacja na telefon – to prosty sposób sprawdzić stan konta na abonament oznacza więc w praktyce szczegółowe zestawienie połączeń. Ceniąc swoją prywatność, należy zalogować się w Plus Online za pomocą przydzielonego nam loginu oraz hasła. Jeśli nie chcemy wpisywać tych danych za każdym razem, należy kliknąć „zapisz moje dane”. Wybierając opcję „Płatności”

→ Narzędzia i usługi dla płatności”. Więcej informacji dotyczących konta w Plusie na abonament znajduje się pod zakładką „Faktura VAT ze szczegółowym wykazem połączeń”. Tam znaleźć można wykaz rozmów oraz SMS-ów oraz MMS-ów. Pojawi się rachunek szczegółowy, a także opcja „zmień formy rachunku”, jeśli chcemy by faktura przychodziła w formie elektronicznej. To idealna opcja dla osób posiadających biznes, które częściej odbierają maile. Można też aktywować formę papierową, która będzie przychodziła na podany przez nas adres domowy.

Zapraszamy do dalszej współpracy z siecią Plus oraz na nasz kanał społecznościowy na social mediach.

Dołącz do naszego newslettera

spot_img

Potrzebujesz reklamy?

Rozpocznij z Nami współpracę

Kontynuuj czytanie

Awokado to owoc czy warzywo?

Awokado - owoc czy warzywo? Poznaj fascynującą naturę awokado, jego pochodzenie i zastosowanie w kuchni. Bądź ekspertem w świecie awokado!

Komenda na FPS w CS:GO – Otwórz drzwi do wyższej wydajności!

Odkryj komendę na FPS w CS:GO i podkręć swoją grę! Zwiększ wydajność, osiągaj lepsze wyniki - otwórz drzwi do lepszej rozgrywki już dziś! Sprawdź!

Jak udostępnić internet z telefonu? Poradnik krok po kroku

Dowiedz się, jak udostępnić internet z telefonu. Prosty poradnik krok po kroku na udostępnianie internetu przez Hotspot Wi-Fi, Bluetooth oraz USB.

Śledź nas gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej.