piątek, 12 kwietnia, 2024

Twój portal w sieci

Jak zachęcić dziecko do...

Odkryj skuteczne metody zachęcania dzieci do czytania, które sprawdziły się w moim domu! Wprowadź dziecko w świat książek. Sprawdź!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci...

Odkryj, jak dobrać najlepsze zajęcia dodatkowe dla Twojego dziecka, rozwijając jego pasje i talenty. Porady dla rodziców!

Jak zachęcić dziecko do...

Odkryj skuteczne metody motywowania dziecka do ćwiczeń logopedycznych, budowania pozytywnego nastawienia i wspierania rozwoju mowy. Sprawdź!

Ile jest oceanów na...

Odkryj, ile jest oceanów na świecie, poznaj ich unikalne cechy i zrozum, dlaczego są tak ważne dla życia na Ziemi i klimatu.
Strona głównaFinanseW jaki sposób...

W jaki sposób sprawdzić stan konta Play na kartę i abonament? Zobacz kod!

Play na kartę jest obecnie znacznie bardziej popularny niż abonament. Co prawda w tej opcji istnieje limit minut oraz SMS-ów i gigabajtów, ale dla wielu użytkowników posiadanie konta w Play na kartę jest bardziej opłacalne. Na Play mix możesz sprawdzić stan swojego konta, co pozwoli na kontrolować wydatki na doładowania. Zobacz jak możesz sprawdzić stan konta na kilka sposobów.

Aplikacja Play

Najszybszym sposobem by zobaczyć aktualny stan konta w Play, jest skorzystanie z aplikacji mobilnej Play24. Jest dostępna na smartfony i urządzenia, takie jak laptopy i tablety. Na początku zaloguj się na swoje konto, później należy wejść na zakładkę ze stanem konta – „Twoje konto”, a następnie przechodzimy do weryfikacji poprzez SMS. Kod z wiadomości SMS należy wprowadzić w puste pole. Logowanie nastąpi automatycznie po tej krótkiej weryfikacji. Pojawi się bieżące saldo niezapłaconych faktur, jeśli posiadamy konta w Play na abonament. Z kolei w Play na kartę i mix wyświetli się stan konta w Play online, który wskaże ile minut oraz gigabajtów Internetu zostało już wykorzystane. Możesz sprawdzić stan konta i ważność, co pozwoli na ewentualną zmianę mix na abonament lub przejście jedynie na kartę. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników smartfonów z systemami IOS oraz Android.

Konsultant zadzwoni i wkrótce się z Tobą skontaktuje, bez dodatkowych kosztów, w celu aktywacji usługi. Porozmawiaj z konsultantem i poproś konsultanta o aktywację. Możesz również aktywować usługę samodzielnie w koszyku – po sprawdzeniu usługi należy kliknąć „Zamów i zapłać”. Pojawi się konto płatności, dlatego konieczne będzie sprawdzenie konta bankowego Play, na który można dokonać płatności. Istnieje możliwość podania numeru karty kredytowej, z której zostaną pobrane środki albo możesz zapłacić za usługę kodem BLIK. Dodatkowy pakiet Internetu lub inna usługa powinna być aktywna po zaksięgowaniu się środków. Jako dodatkowa usługi dostępne są m.in. serwisy Wide, a także telewizja internetowa lub większy pakiet Internetu w Play. Można również zamówić routery i modemy do wybranej usługi, które wysyłane są kurierem. W aplikacji jest również opcja zapłać z Play co jest wygodym wynalazkiem, jeśli nie chcesz chodzić z rachunkami za abonament na pocztę. Play 24 to również

Kody do sprawdzania ważności konta w Play

Aby sprawdzić stan konta w Play, bez potrzeby wchodzenia na aplikację mobilną, można do tego celu wykorzystać kody. Posiadacze telefonu na kartę mogą wpisać następujące kody, z których najpopularniejszy jest „101”:

  • *101# – stan konta
  • *104# – ilość minut do wszystkich sieci
  • *108# – stan promocyjnych MB
  • *105# – stan minut do Play i telefony stacjonarne
  • *109# – stan SMS-ów do Play i innych operatorów.

Wpisz na klawiaturze kod i wybierz zieloną słuchawkę. Informacje o pakietach i usługach wyświetli się na ekranie w formie SMS zwrotnego. Może pojawić się również informacja „brak środków na koncie”, choć sieć Play zazwyczaj informuje o tym fakcie osobnym SMS-em. To dobra metoda, jeśli przeglądarka powiadamia nas, że niestety wystąpił błąd i strona Play24 jest nieaktywna. Warto sprawdzić także poradnik wideo, który pomoże w szybkim płaceniu rachunków i sprawdzaniu stanu konta.

Infolinia Play

Sprawdzenie stanu konta jest możliwe poprzez infolinię. Należy wyrazić zgodę na prowadzenie przez P4, a także prowadzenie działań marketingowych. Otrzymasz informację o stanie konta od konsultanta, a także możesz sprostować ewentualne nieścisłości w przychodzących fakturach za pakiety i roaming. W trakcie rozmowy z konsultantem podaj numer telefonu, który jest zarejestrowany w Play.

Usługi i aplikacje są dostępne całodobowo, jednak na rozmowę z konsultantem możesz wybrać termin, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Poznasz również najnowszą ofertę na kartę w Play, rozmowa umożliwi Ci sprawdzanie stanu konta, także zwiększenie ilości GB w Internet na kartę. W końcu dostęp do Internetu jest wyjątkowo ważny. Konsultant może zaproponować smartwatche i opaski lub pakiety 100 mb i 50 mb, idealne na podróże i wyjazdy. Jeśli ważna jest dla Ciebie tylko ważność karty nie musisz kupować dodatkowych usług, tylko skończyć rozmowę, po poznaniu stanu konta w sieci Play. Rozmowa z konsultantem do większe bezpieczeństwo online, a także możliwość sprawdzenia, czy zarejestrowaliśmy Twój numer, co jest ważne podczas przechodzenia do nowej sieci.

Dołącz do naszego newslettera

spot_img

Potrzebujesz reklamy?

Rozpocznij z Nami współpracę

Kontynuuj czytanie

Jak zachęcić dziecko do nauki czytania?

Odkryj skuteczne metody zachęcania dzieci do czytania, które sprawdziły się w moim domu! Wprowadź dziecko w świat książek. Sprawdź!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci -jak wybrać najlepsze zajęcia?

Odkryj, jak dobrać najlepsze zajęcia dodatkowe dla Twojego dziecka, rozwijając jego pasje i talenty. Porady dla rodziców!

Jak zachęcić dziecko do ćwiczeń logopedycznych?

Odkryj skuteczne metody motywowania dziecka do ćwiczeń logopedycznych, budowania pozytywnego nastawienia i wspierania rozwoju mowy. Sprawdź!

Śledź nas gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej.